Skocz do zawartości


Zdjęcie

[program] Jaki program wybrać do tworzenia stron


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciej0227

maciej0227

    Początkujący

  • 33 postów

Napisano 11 05 2007 - 20:34

Witam. Mam wielką prośbę żeby ktoś mi podał nazwę programu płatnego zapewne do tworzenia stron internetowych ma być prosty lub nawet bardzo prosty w obsłudze i może kosztować do 10000 zł. Chodzi mi oto żeby dało się stworzyć stronę typu np. 60 % wp.pl ! Pieniądzę nie są aż tak ważne, więc się nie pytajcie skąd je mam. Dobrze by było jakby można było wgrać spolszczenie i naprawdę żeby był prosty w miarę .

Z góry dzięki.

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 12 05 2007 - 20:11

wp.pl jest napisane w html, css, php, javascript i kilku innych językach. Według tego co wiem nie istnieje żaden program mający aż tak obszerne możliwości. Zdecyduj się najlepiej jakiego rodzaju kod chcesz tworzyć.

  • 0

#3 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 12 05 2007 - 20:24

Chłopie! Nie rób jaj! 10.000 zł?! Szok!

A tak w temacie - zależy jak skomplikowaną stronę chcesz stworzyć. Prostą stronę można stworzyć nawet w notatniku systemowym (oczywiście darmowym). Przykładem takiej strony jest np. ta strona, stworzona przeze mnei w ciągu pół godziny + późniejsza rozbudowa i aktualizacja: http://www.jotgie.republika.pl/
http://www.jotgie.republika.pl/
a ta w stopce to po prostu tekst napisany w Wordzie i zapisany jako html.

Z programów polecam np. Pajączka. Bardziej zaawansownych - nie znam, nie tworzę stron profesjonalnych i raczej notatnik mi wystarcza. ;]
  • 0

#4 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 13 05 2007 - 10:58

Jotgie podałes mu raczej zły przyklad, bo ta strona jest zupelnie niezgodna ze standardami oraz wygląda... bardzo kiepsko.
W notatniku można robić naprawdę dobre strony.

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: tworzenie stron internetowych



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych